Yeni İl Emniyet Müdürü Yırtar, Sahaya İndi

Yeni İl Emniyet Müdürü Yırtar, Sahaya İndi
Yayımlanan kararname ile Erzurum İl Emniyet Müdürlüğüne getirilen Kadir Yırtar, uygulama noktalarını ve polis merkezlerini ziyaret ile göreve başladı. Ziyaretler, Emniyet İl Müdürlüğünün resmi sosyal medya hesaplarından paylaşıldı.

Erzurum Gündem-Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla yayımlanan Resmi Gazeteyle Erzurum İl Müdürlüğü görevine atanan Kadir Yırtar, çalışmalarına başladı. İl Emniyet Müdürlüğünde görevli personelle tanışarak göreve başlayan Yırtar, ağanın tozuyla sahaya indi.

Tortum Yolu üzerinde bulunan uygulama noktasında ki görevli polisleri ziyaret eden Yırtar, ardından Kars Kapı Uygulama Noktasında, Çat Yolunda, Aşkale Uygulama Noktasında incelemelerde bulundu. Dadaşkent Polis Merkezi Amirliğini de ziyaret eden Yırtar, çalışmalar hakkında bilgi alarak personelle tanıştı. Uygulama noktalarını ve karakolları ziyaretlerine devam eden İl Emniyet Müdürü Yırtar’ın o anlara ait fotoğrafları ise Erzurum İl Emniyet Müdürlüğünün resmi sosyal medya hesaplarından paylaşıldı.

Yorum Yaz