Muharrem İnce Erzurum’da Hem İktidara Hem Muhalefete Yüklendi

Muharrem İnce Erzurum’da Hem İktidara Hem Muhalefete Yüklendi
Bir dizi gezi ve açılışa katılmak üzere Erzurum’a gelen Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce İbrahim Erkal Kültür ve Sanat Merkezinde partililerle bir araya geldi
Muharrem İnce Erzurum’da Hem İktidara Hem Muhalefete Yüklendi

Erzurum Gündem-Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, bir dizi ziyaretlerde bulunmak ve ilçe teşkilatlarının açılışına katılmak üzere Erzurum'a geldi.

 

Muharrem İnce İbrahim Erkal Kültür ve Sanat Merkezinde partililerle bir araya geldi. İnce burada yaptığı konuşmada: “Kararsızlar birinci parti olmuş ama ne yazık ki muhalefet hala umut olamamış” dedi.

 

 

Memleket Partisi İl Başkanı Serhat Can Eş ve partililer tarafından coşkuyla karşılanan Muharrem İnce, vatandaşlarla buluşacağı İbrahim Erkal Kültür merkezine kadar esnaf ve vatandaşları selamlayarak geldi. 

 

Muharrem İnce, İbrahim Erkal Kültür ve Sanat Merkezinde bir konuşma gerçekleştirdi: İnce yaptığı konuşmada: “Kararsızlar birinci parti olmuş ama ne yazık ki muhalefet hala umut olamamış, Benim ihtirazım var buna, bu kötü gidişe bir itirazım var. Benim buna itirazım var diyorsan ey Erzurumlu kardeşim sen de Memleket partisine gel umutsuzluğunu yık ta gel hicret et bulunduğun partiden Memleket partisine okunmuş mektuplarını yak ta gel eski partiye bakmadan gel düş yolumuza gel yanımıza, biz omzuna başımızı koyalım sen başını omzuma koy gel beraber yürüyelim bu yollarda, memleket için evladın için geleceğin için evladın için gel diyorum, gel bak namuslu tertemiz pırıl pırıl bir parti var, umut veren geleceği konuşan, kavga etmeyen Türkiye’yi barıştırmak isteyen zenginleştirmek isteyen bir parti var.” Açıklamalarında bulundu.

 

Daha sonra Yakutiye ve Palandöken ilçe teşkilatlarının açılışına katılarak kongre binası ve Abdurrahman Gazi türbesini ziyaret etti.

Yorum Yaz