Deva Partisinden Erzurum’a Seçim Anketi

Deva Partisinden Erzurum’a Seçim Anketi
Deva Partisi Erzurum İl Başkanı Vahit Bingöl Erzurum’da çeşitli meslek gruplarından 528 kişi ile yüz yüze yapılan kamuoyu yoklamasının sonuçlarını kamuoyuyla paylaştı.

Erzurum Gündem-Deva Partisi Erzurum İl Başkanı Vahit Bingöl Erzurum’da 528 kişi işe yüz yüze yapılan kamuoyu anket sonuçlarını paylaştı. Bingöl’ün açıklamasına göre Erzurum’da 1. Parti AK Parti, 2. Parti İYİ Parti, 3. Parti ise Deva Partisi olduğu görüldü.

 

Deva Partisi Erzurum İl Başkanı Vahit Bingöl açıklamasında: “Değerli basın mensupları, Deva Partisi olarak başta dolar olmak üzere altın ve diğer yabancı paralar karşısında yaşanan çalkantılar ve piyasalarda ortaya çıkan sıkıntılar öncesinde Erzurum’da çeşitli meslek gruplarından 528 kişi ile yüz yüze yapılan kamuoyu yoklamasının sonuçlarını takdirlerinize sunuyoruz.

 

Kısa süre önce kurulan, ülke genelinde teşkilatlanma çalışmalarını hızla tamamlayarak seçimlere girme hakkı elde eden Deva Partisi, Genel Başkanımız Sayın Ali Babacan liderliğinde belirlediği iktidar hedefine emin adımlarla ilerlemektedir.

 

Bunu değişik zamanlarda farklı partiler tarafından yaptırılan anket çalışmaları ve kamuoyu yoklamalarında elde edilen veriler de teyit etmektedir.

 

Deva Partisi olarak Erzurum’da gücümüz neydi, neredeydik? Hem bu ve hem de benzeri sorulara cevap bulabilmek, bu arada şehrimizin siyasi anlamda bir fotoğrafını çekmek amacıyla yaptırdığımız anketin sonuçlarını sizlerle paylaşıyor, çalışmalarınızda başarılar diliyoruz.” dedi.

Yorum Yaz