Büyük Birlik Adayları Ziyaretlerini Artırdı

Büyük Birlik Adayları Ziyaretlerini Artırdı
Büyük Birlik Partisi Erzurum Milletvekili Adayları, MNG AVM de halka “sevgi ”nin sembolü çiçek dağıttılar.
Büyük Birlik Adayları Ziyaretlerini Artırdı

Erzurum Gündem-Seçim çalışmaları esnasında yoğun bir tempoyla aralıksız faaliyetlerine devam etmekte olan Büyük Birlik Partisi Erzurum Milletvekili Adayları; Permin Şenol Kara, İbrahim Kınık, Erdem Alkuş, Yakup Demir MNG AVM de halka “sevgi ”nin sembolü çiçek dağıttılar.

 

Büyük Birlik Partisi; yaklaşmakta olan 14 Mayıs seçimleri çalışmaları kapsamında, hızını kesmeden hemen her yerde bulunmaya çalışıyor. Halkımızın nabzını tutan, problemlerinin çözüm noktasında halk ile beraber çözüme odaklanan ve bu çalışmalar esnasında da yoğun olarak halkın dilek ve temennilerine yer vererek, çözüm noktasında da halk ile beraber olmaya büyük bir özen gösteren Büyük Birlik Partisi halkın kendisine göstermiş olduğu olumlu algıyı artırma gayreti içerisinde.

 

Çiçek dağıtımı esnasında yaşanan güzel anlar, halkımız tarafından takdirle karşılanırken yapılan bu nazik hareketin Ramazan ayının son günlerinde yaşanan Bayram Havasına katkı sağlaması da gözlerden kaçmadı. Uzun bir zamandır bu tür etkinliklere uzak kalan Erzurum, Büyük Birlik Partisi sayesinde unutulmuş olunan seçim atmosferine girmenin heyecanını yaşadı.

 

Yorum Yaz