Akpınar Erzurum İYİ Parti'nin Yüzünü Ak Etti

Akpınar Erzurum İYİ Parti'nin Yüzünü Ak Etti
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Türkiye geneli Kadın Politikaları il başkanlarını Ankara’da bir araya gelerek bir topladı düzenledi. İYİ parti Kadın kolları başkanı Esra Akpınar ise, İYİ Parti Erzurum yönetimi ve kadınları temsil etti.

Erzurum Gündem-İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Türkiye geneli Kadın Politikaları il başkanlarını Ankara’da bir araya toplayarak "Yeni, Güçlü, Müreffeh Türkiye’yi hep birlikte inşa edeceğiz, İllerinizde her eve her bireye ulaşın dinleyin, Politikalarımızı, projelerimizi anlatın biz muhteşem bir kademe ile hazırız, artık biz varız, Türkiye işlenebilir pek çok kaynağa sahip yeter ki umut var olsunlar " dedi.

 

 

29 Nisan Ankara Bilkent Otel ve Konferans merkezinde programlanan, İYİ Parti Genel Başkanın katıldığı, kadın politikalarından sorumlu başkan Avukat Ünzile Yükselin tertiplediği Türkiye geneli, İYİ Parti il başkan yardımcısı aynı zamanda Kadın Politikalarından Sorumlu il başkanları istişare toplantısı düzenlendi.

 

Toplantı öncesi illerin saha çalışma raporlarını inceleyen Meral Akşener, İYİ Parti Erzurum Kadın Politikaları Başkanı Esra Akpınar’ın saha raporunu inceledikten sonra Erzurum’un Doğu Anadolu illeri arasında çok büyük bir öneme sahip olduğunu, İYİ Parti açısında Erzurum’un çok özel bir yerde görüldüğünü belirtti.

 

 

İYİ Parti Kadın kolları başkanı Esra Akpınar Erzurum’da 1071 üyeye ulaşmanın sevincinin genel başkan Meral Akşener’le birlikte yaşamak istediklerini dile getirerek toplantı sonrası Akşener’e Oltu taşı kolye hediye etti.

 

Proje Sorumluları tarafından Rüzgârgülü ve geleceğe ışık tutan, eğitim, Eko enerji, Yeni istihdam alanları oluşturulması, gibi birçok projelerin tanıtımı ve saha çalışmaları, teşkilatlanma eğitimi ile devam etti, tüm illerin katılımı ile başlayan toplantı daha sonra sona erdi.

 

Yorum Yaz