İLÇELER Düzenleme Tarihi : 24 Eylül 2021 12:30 Haber Girişi : 24 Eylül 2021 00:59

Yakutiye Belediyesi’nden Sponsorlu Paylaşım

Erzurum Yakutiye Belediye Başkanı Mahmut Uçar, çalışmalarını sosyal medya üzerinden vatandaşlara etkili bir şekilde yansıtıyor.

Erzurum Gündem- Yakutiye Belediye Başkanı Dr. Mahmut Uçar, Yakutiye'nin her köşesine hizmet götürürken, bir yandan da bu hizmetleri sosyal medya mecraları üzerinden etkili bir şekilde vatandaşlara yansıtıyor. Yapılan hizmetleri sosyal medya üzerinden Türkiye’nin dört bir yanına duyuran Yakutiye Belediyesi’nin sosyal medya paylaşımları bolca beğeni ve yorum alıyor. 

 

Sosyal medyanın gücü ve etkinliğinin farkında olan Erzurum Yakutiye Belediye Başkanı Mahmut Uçar, Facebook, İnstagram, Twitter ve Yuotube gibi etkin sosyal medya mecraları üzerinden paylaşımlar yaparak Yakutiye Belediyesi’nin yaptığı hizmetleri vatandaşlara ulaştırmaya çalışıyor. Bu mecralara sponsorlu bağlantı (reklam) vererek yapılan hizmetlerin daha çok duyulmasını hedefleyerek geniş kitlelere ulaşıyor. Yapılan sponsprlu (reklamlı) paylaşımlara ise vatandaşlar, bolca etkileşim sağlayıp, hem beğeni gönderiyor, hem de yapılan çalışmalara yorum yazarak destek veriyorlar.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.