SİYASET Haber Girişi : 14 Eylül 2021 09:53

Mehmet Emin Öz'den, Mehmet Sekmen'e Destek

Başkan Mehmet Sekmen ile İYİ Parti İl Başkanı Melih Kırkpınar atışması sonrasında AK Parti İl Başkanı Mehmet Emin Öz'de tartışmaya dahil oldu ve Belediye Başkanına destek verdi. 

Erzurum Gündem-Dün akşam katıldığı bir Tv programında Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen ile bol hakaret ve küfürlü tartışma yaşayan İYİ Parti İl Başkanı Melih Kırkpınar'a, bir tepki de AK Parti İl Başkanı Mehmet Emin Öz'den geldi. Gazeteci Sinan Özçaylak'ın sunduğu "soruyorum" programına canlı yayın konuğu olarak katılan İYİ Parti İl Başkanı Melih Kırkpınar yaptığı ilçe gezilerinde özellikle Olur ilçesinde büyük sorunların olduğunu ileri sürerek eleştirilerde bulunmuştu. Program esnasında telefon ile canlı yayına bağlanan Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet sekmen ile İYİ Parti İl Başkanı Melih Kırkpınar arasında hiçte hoş olmayan bir tartışma yaşandı. Başkan Sekmen'in ardından canlı yayına bu kez de AK Parti İl Başkanı Mehmet Emin Öz canlı yayına telefon ile katıldı. İl Başkanı Öz konuşmasında "Başka bir İlde yaşayıp Erzurum'un sorunlarını söyleme ile bu işler olmuyor. Birincisi siyaset yapan İl Başkanlarının Erzurum'da yaşaması lazım. Büyükşehir Belediyemizin yaptığı hizmetler ortadadır. Özellikle İlçelerde görülmemiş hizmetler gerçekleştirilmiştir. Erzurum'da varlığı ile yokluğu belli olmayan CHP güçsüz olduğu için İyi Partiyi çok iyi kullanmaya başlamıştır.  Melih Bey kulaktan dolma bilgiler ile konuşma yapıyor. Mehmet Sekmenin öfkesini haklı gördüm. Olur ilçesi yaşanılmaz bir ilçe konumundaydı. AK Parti büyük hizmetler gerçekleştirdi. Birileri Melih Kırkpınar'ı gaza getirmiş. Melih Kırkpınar'ın konuşmasına baktım üzüldüm" dedi.

 

Kaynak: Habergen.net

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.