EKONOMİ Haber Girişi : 12 Aralık 2021 00:23

GetirYemek Aralık Ayında Tüm Restoranlarda Yedikçe Kazandırıyor

GetirYemek Müdavim ile hamburgerden kebaba, mantıdan tatlıya, yerel lezzetlerinden dünya mutfağına Türkiye’deki tüm restoranlarda her 2 siparişe 1 sipariş hediye! 

Erzurum Gündem-Yeniliğe acıkanların tercihi GetirYemek, sektöründe bir ilk olan sadakat kampanyası “Müdavim” ile ezber bozan yepyeni bir kampanyaya imza atıyor. GetirYemek Müdavim’le aralık ayına özel bu kampanyada online ödeme yöntemiyle verilen her 2 siparişte 1 sipariş hediye! 

 

GetirYemek kullanıcıları tüm restoranlarda yedikçe kazanıyor!
Tüm Türkiye’de geçerli kampanya ile kullanıcılar hamburgerden kebaba, mantıdan tatlıya, yerel lezzetlerden dünya mutfağına kadar uzanan pek çok seçenekte her iki siparişleri sonrasında 3’üncü siparişlerinde 35 TL’ye kadar indirim kazanıyor.

 

GetirYemek kullanıcıları, her iki siparişlerini sonrasında kazandıkları hediye siparişi, online ödeme yöntemini ve “Restoran Getirsin”i tercih ederek kullanabiliyor. GetirYemek kullanıcıları aralık ayı sonuna kadar geçerli kampanyadan diledikleri kadar faydalanabiliyor, yedikçe kazanıyor.
 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.