SİYASET Haber Girişi : 07 Kasım 2021 13:07

Başkan Karataş'tan Lütfü Türkkan’a Tepki

Milliyetçi Hareket Partisi Erzurum İl Başkanı Naim Karataş, Şehit kardeşine ağır küfürler sarf eden İYİ Partili Milletvekili Lütfü Türkkan’a sert tepki gösterdi.

Erzurum Gündem-Başkan Karataş, “Siirt’te burası kürdistan lafına tepki gösteremeyen İP Genel Başkanı ve avaneleri, bu vatan için canlarını feda eden şehitlerimize ve yakınlarına hakaret ve küfür etme  küstahlığını gösteren bu şahıs ve İPçiler bilmelidirlerki, Şehitlerimizin ahı yerde kalmaz. Söylenen bu sözün bedelide yanınıza kâr kalmaz. Bu sözü sizlere yedirmek  Türk milletinin boynunun borcudur.”

 

Karataş, Şehidimizin abisine küfreden böyle bir şahıs Türk siyasetinde barındırılamaz. Bırakın siyaset yapmasını bu şahsiyetin ülkemizde aldığı nefes bile haramdır.

 

Şehit yakınlarına saygı göstermeyen, bölücü siyasi uzantıların basamağı olan edep yoksunu bu şahıs  pkk ve HDP’ ye şirin görünmek için benliğini ve şuurunu kaybetmiş, Türk milletine beslediği kini açığa vurmuştur.

 

Ve Türk milleti görmüştür ki! Zilletin maskesi düşmüş safları belli olmuştur’’  ifedelerine yer verdi.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.