ASAYİŞ Haber Girişi : 06 Ekim 2021 01:19

Yakutiye Belediyesi'nden Gerçeğini Aratmayan Tatbikat

Yakutiye Belediyesi, personellerine İş Sağlığı ve Güvenliği ile "Türkiye Afet Eğitim Yılı" kapsamında sivil savunma eğitimleri vererek tatbikatlar yaptırıyor.

Erzurum Gündem- Erzurum Yakutiye Belediyesiz, İş Sağlığı ve Güvenliği ile "Türkiye Afet Eğitim Yılı" kapsamında başta saha ve şantiyeler olmak üzere bütün birimleri kapsayacak şekilde personellere afet farkındalık eğitimleri ile "İş Sağlığı ve Güvenliği" kapsamında acil durum, arama kurtarma, ilk yardım ve yangın söndürme ve tahliye  tatbikatlarını uygulamalı olarak veriyor.

 

Eğitim ve tatbikatların Yakutiye Belediyesi zabıta personelleri ile Fen İşleri Şantiyelerinde devam ettiği ve önümüzdeki günlerde diğer birimlerdeki personellerle devam edileceği öğrenildi. 
Belediyede çalışan bütün personellerin İş Güvenliği ve Sivil Savunma Eğitimleri ve tatbikatlarının 2021 yılı içerisinde tamamlanacağı ifade edildi.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.