CHP Erzurum İl Başkanı Suat Dülger: ‘Erzurumlular Bir Defa Bize Ödünç Oy Versinler’

Erzurum Gündem ÖZEL HABER-Cumhuriyet Halk Partisi Erzurum İl Başkanlığına seçilen Suat Dülger, Cumhuriyet Halk Partisinin Erzurum’da tabela partisi olmadığını fakat Türkiye geneli yüzde 25 oy almasına rağmen Erzurum’da 4,5 oy aldığını söyledi. Bunun nedeninin ise CHP Erzurum yönetimlerinin kendilerini Erzurumluya tam olarak anlatamadıklarından kaynaklandığını, aslında Cumhuriyeti kuran parti olduklarını, Türk Milletinin bağrından çıktıklarını, Türk modelleşmesinin öncüsü olduklarını, hiçbir dini kesimle sorunlarının olmadıklarını, haklın dinsel değerlerine sonuna kadar saygılı olduklarını ve kendilerini halka anlatamadıklarını bundan dolayı da Erzurum’da bir ön yargı olduğunu vurguladı.

 

Bu güne kadar çarşıda, pazarda, meydanda, sokakta olmayan Erzurum Cumhuriyet Halk Partisinin artık sokaklara çıkacağını anlatan Suat Dülger, artık bundan sonra her hafta halkla iç içe olacaklarını dile getirdi. Başkan Suat Dülger Cumhuriyet Halk Partisinin adındaki Halk kısmını Erzurum’da uygulamaya geçireceklerini, halkın sorunlarını dinleyeceklerini ve bunu Ankara’ya yansıtacaklarını söyledi.

 

HABERİN DEVAMINI AŞAĞIDAKİ VİDEODAN İZLEYEBİLİRSİNİZ.

Yorumlar
mustafa özpeker

selam başkanım nene hatun, şehit hafız hakkı paşanın bir erzurumlu torunu olarak yüce Allahtan erzurumu karanlığa gömen dar kokmuş zihniyetten kurtarmanız dileğiyle görevinizde en içten başarılar diler erzurum için bu güzel projeleriniz için yürekten teşekkürlerimi sunarım

mustafa özpeker

06 Ekim 2021 11:51

Yorum Yaz