ERZURUM Haber Girişi : 07 Ekim 2021 03:24

Oda Başkanı Hikmet Karaca Hem Odaların Hem de Esnafın Sorunlarını Anlattı

Erzurum Matbaa, Kitap-Kırtasiye, Tabelacılar ve Fotoğrafçılar Esnaf Odası Başkanı Hikmet Karaca hem Erzurum esnafı hem de Erzurum’daki odaların sorunlarını anlattı.
Oda Başkanı Hikmet Karaca Hem Odaların Hem de Esnafın Sorunlarını Anlattı

Erzurum Gündem / ÖZEL HABER-Yaklaşık 20 yıldır Erzurum’da Matbaa, Kitap-Kırtasiye, Tabelacılar ve Fotoğrafçılar Esnaf Odası Başkanlığını yürüten Hikmet Karaca, Erzurum esnafı ve esnaf odalarının yaşadıkları sorun ve sıkıntılarını dile getirdi. Oda başkanı olarak esnafın sorunlarını öncelikle kendilerinin yaşadıklarını anlatan Karaca, aynı zamanda aktif vergi mükellefi olduğunu, esnafın yaşadığı sorunları kendilerinin de bire bir yaşadıklarını ve bu bağlamda esnafın derdini daha iyi anlayabildiklerini bu sorunları ise zaman zaman dile getirdiklerini söyledi. 

 

Erzurum’daki hem odaların hem de esnafın sorunlarını dile getiren Erzurum Matbaa, Kitap-Kırtasiye, Tabelacılar ve Fotoğrafçılar Esnaf Odası Başkanı Hikmet Karaca, daha birçok sorun ve sıkıntıya dikkat çekerek, hem de çözüm önerilerinde bulundu.

 

HABERİN DEVAMINI AŞAĞIDAKİ VİDEODAN İZLEYEBİLİRSİNİZ.
 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.