KÜLTÜR-SANAT Haber Girişi : 31 Aralık 2021 00:32

Nurullah Genç Sevenleriyle Buluştu

Yayınladığı kitaplar ve yazdığı şiirlerle bilinen Yazar Nurullah Genç, Erzurum’da sevenleriyle buluştu.

Erzurum Gündem-Erzurum Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisi bir başarıya daha imza attı. Türkiye’nin bilinen ve sevilen isimlerini Erzurum’a getirip, düzenledikleri organizasyonlarla bilinen Kent Konseyi Gençlik Meclisi, dün de önemli bir konuğu ağırladı. Türkiye’de yayınladığı kitaplarla ve yazdığı şiirlerle bilinen Yazar Nurullah Genç, dün Erzurum Milli İrade Salonu’nda sevenleriyle buluştu. Yüzlerce kişinin katıldığı konferansta Genç, “Başarı Bedel İster” konulu konferansı düzenledi.

 

Erzurum Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisi resmi sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımda, “Gençlik Meclisi olarak Nurullah Genç ile ‘Başarı Bedel İster’ konulu konferansta bir araya geldik. Programa katılımlarından ötürü Genel Sekreter Zafer Aynalı, Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Ergün Engin, Bilim ve Sanat Şube Müdürü Ziya Kibar’a teşekkürü borç biliriz. Erzurum Gençlik Meclisi, 4. gençlik buluşması.” ifadeleri kullanıldı. Haber: Devrim AKTÜRK

 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.