ERZURUM Haber Girişi : 10 Ekim 2021 02:13

Hem Erzurum’un Baro Başkanı, Hem de Erzurumlunun Talat Ağabeyi

Erzurum’da 4. dönem Başkanlık görevini yürüten ve Erzurumluların Talat Ağabeyi dediği Erzurum Baro Başkanı Talat Göğebakan, Baro ve diğer birçok konular hakkında görüşlerde bulundu.
Hem Erzurum’un Baro Başkanı, Hem de Erzurumlunun Talat Ağabeyi

Erzurum Gündem / ÖZEL HABER- 2014 Yılından bu tarafa Erzurum Baro Başkanlığı görevini devam ettiren Talat Göğebakan, Baroyu tek başına değil tüm avukatlarla birlikte ortak akılla yönettiklerini ve Erzurum Barosu’nun çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Son yıllarda Erzurum’da avukat sayısının çok hızlı arttığına dikkat çeken Göğebakan, toplamda Erzurum Barosuna kayıtlı avukat sayısı, stajyerlerle birlikte neredeyse 1000’e dayandığını söyledi.

 

Dadaşkent yolu üzerinde yeni bir baro binası yaptırdıklarını ifade eden Başkan Göğebakan, avukatların yeni Baro binasında daha iyi şartlarla çalışabileceklerini dile getirirken, Erzurum’un Oltu ve Hınıs ilçelerinde baronun temsilciliğinin olduğunu söyledi. Avukatlık mesleği hakkında da çeşitli bilgiler aktaran Başkan Göğebakan, Baroların hak ve özgürlükleri, demokrasiyi ve hukuku savunduklarını dile getirdi.

 

HABERİN DEVAMINI AŞAĞIDAKİ VİDEODAN İZLEYEBİLİRSİNİZ.
 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.