Kurumsal Elektronik Geri Dönüşüm

Kurumsal Elektronik Geri Dönüşüm
Dünyada oldukça popüler olan ve önem verilen elektronik atık konusunda, Türkiye’nin ileri gelen markalarından birisi olarak sizlere üstün bir hizmet sağlıyoruz.

Elektronik eşyalarınızın zamanını doldurduğunu mu düşünüyorsunuz? Şirketinizde yer alan makineler ve cihazlar artık kullanılamayacak halde mi? Ceran Metal’in dünya standartlarında geri dönüşüm hizmeti ile artık bu atıklarınızdan kar etme zamanınız geldi.

Dünyada oldukça popüler olan ve önem verilen elektronik atık konusunda, Türkiye’nin ileri gelen markalarından birisi olarak sizlere üstün bir hizmet sağlıyoruz. Atıklarınızı sizden alıp, değerli parçalarını tekrar ekonomiye kazandırarak Türkiye’nin geleceğine katkı yapmak için çalışıyoruz.
Bunun yanında, kullanılmayan ve bir kenarda atık olarak duran elektronik eşyaların çevre için ne kadar zararlı olduğunun farkındayız. Bu yüzden hem çevreyi korumak hem şirketlerin bütçesine katkıda bulunmak hem de ekonomimizi geliştirmek adına elektronik atık geri dönüşüm hizmetlerimize büyük önem veriyoruz.

atık toplama lisansı

Ceran Metal, hurda akü geri dönüşüm hizmeti ile Türkiye ekonomisine katkı sağlamaya ve girişimcilerimize destek olmaya devam ediyor! Şirketimizin bünyesinde kurduğumuz gelişmiş ve son teknoloji atık akü geri dönüşüm merkezimiz ile kısa zamanda büyük miktarda geri dönüşüm sağlıyoruz. Günümüzde pek çok sektörde kullanılan ve kullanım limitini doldurmuş aküleri topluyor, yenileyerek tekrar kullanılabilir hale getiriyoruz.

Özellikle tehlikeli atık taşıma konusunda firmalar bazen bilinçli bir biçimde davranmıyor. Bizler, her nakliye aracımızı en etkili şekilde dezenfekte ediyor, taşıma sırasında ürün güvenliğini maksimum düzeye getiriyor ve çevreye herhangi bir zarar gelmesini engelliyoruz. Çeşitli büyüklüklerdeki araçlarımızla şirketlerin tüm ihtiyaçlarına cevap olabilecek çözümler üretiyoruz. Ülkemizde oluşturulan tüm kanunlara uyuyor ve çevreyi tehlikeye atmayacak biçimde çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Sizler de atık yönetimi hizmetimiz ile planlı ve programlı bir çalışma şemasına sahip olmak ister misiniz? Ceran Metal’in tavsiye ekibi ile sizler de artık atıklarınızı başarılı bir şekilde yönetebilir ve fazladan harcama yapmanın önüne geçebilirsiniz.
Sanayiden ve fabrikalardan çıkan atıklar, çevreye sandığımızdan çok daha büyük zararlar verebiliyor. Ormanlara, denize ve havaya karışan bu atıkların verdiği zararı geri döndürmek ise çok güç bir hale geliyor.