İslam Yıldırım'dan Çarpıcı Açıklamalar!

İslam Yıldırım'dan Çarpıcı Açıklamalar!
14 Mayıs Milletvekilliği seçiminde Erzurum’un tek Bağımsız Milletvekili Adayı İslam Yıldım, Agah TV ekranlarında yayınlanan Gün Yüzü adlı programın konuğu oldu.
İslam Yıldırım'dan Çarpıcı Açıklamalar!

Erzurum Gündem-14 Mayıs Milletvekilliği seçiminde Erzurum’un tek Bağımsız Milletvekili Adayı İslam Yıldım, Agah TV ekranlarında yayınlanan Gün Yüzü adlı programın konuğu oldu..

 

Yapım ve sunumu Agah TV Genel Yayın Yönetmeni Efendi Sarı tarafından yapılan Gün Yüzü Programına konuk olan Erzurum Bağımsız Milletvekili Adayı İslam Yıldırım, Bağımsız Milletvekili Adayı olarak milletin huzuruna çıkma kararının detaylarını paylaştı.

 

AK Parti Genel merkezinde Milletvekili Aday Adaylarına karşı sergilenen tavrın, kucaklayıcı olmak yerine onur kırıcı olduğunu dile getiren İslam Yıldırım, 'Böyle bir tavırla karşılaştıktan sonra aday adaylığından çekilerek Bağımsız Milletvekili Adaylık Başvurusunda bulunma kararı aldık.' dedi.

 

Bağımsız Adaylık Başvurusu sürecinin yoğun istişare ve destek sonrası alındığına vurgu yapan Yıldırım, bizleri bu yolda cesaretlendirerek yanımızda duran dostlarımıza, adaylık açıklamamızdan sonra bizimle birlikte yürüme sözü veren tüm vatandaşlarımıza gönülden teşekkür etti.

Yorum Yaz