Erzurum Gündem Haber Sitesi Yenilendi

Erzurum Gündem Haber Sitesi Yenilendi
Erzurum Gündem www.erzurumgundem.com Haber Sitesinin ara yüzü profesyonel haber sitesi tarzında yenilendi.

Erzurum Gündem-"Erzurum'un Gündemi Burada Belirlenir" Sloganıyla 13 Ocak 2010 Günü ilk haberiyle Erzurum'da internet haberciliğinde yayın hayatına başlayan Erzurum Gündem Gazetesi, bundan sonra daha güzel görünüm ve birçok etkili efektlerle dolu, dolu olacak.

 

Erzurum Gündem internet haber gazetesi genel haberlerinde elinden geldiğince okuyucularına kolaylık, hızlı okuma ve güzel bir görünüm sağladı.

 

Yenilenen ve güncellenen haber sitesinde, bundan sonra daha güzel görünüm ve bir çok etkili efekt olacak. Haber sitesinde okuyuculara kullanımı kolay, hızlı okuma, güzel bir görünüm özelliği sağlandı. Erzurum ve ülke gündemini takip eden ve güncel haberleri sizlere aktarmaya devam edecek olan haber sitesi, www.erzurumgündem.com web adresinden ulaşılabilecek. Kuruluş tarihi 2010 yılından bu yana okuyucularına, haberlerinde tarafsız yayıncılığı ile görselliğini paylaşan www.erzurumgundem.com hemen hemen neredeyse oniki yılda birçok okuyucuya ulaştı. Bundan sonra da hedefini şaşmadan, internet haber okuyucularına, kaliteli doğru kaynaklardan haberlerini yine değerli okuyucuların yorumuna sunuyor.

 

Erzurum Gündem Olarak; “Öncelikle okuyucularımızın bize göstermiş olduğunuz ilgi, yardım ve yorumlarından dolayı çok teşekkür ederiz. Bizi ziyaret eden bütün takipçilerimize teşekkürü bir borç biliriz. Okuyucularımızın haberlere yazdıkları yorumlardan güç alarak onlara en güzel haberler sunmaya devam edeceğiz. Bizi izleyen, takip eden herkese sonsuz teşekkür ederiz. Son olarak ise her zaman ki gibi Taraftar Değil Gazeteciyiz diyoruz. ”

 

Yorumlar
Dadaş

eski arayüzde rss vardı, şimdiki arayüzde rss göremedim, lütfen rss'i yeniden ekleyin haber takibi kolay oluyor.

Dadaş

10 Nisan 2022 11:53

Yorum Yaz