Erzurum'da Kan Donduran Cinayet

Erzurum'da Kan Donduran Cinayet
Erzurum'da bir kişi tartıştığı baba ve annesine bıçakla saldırdı. Saldırgan evlat annesini öldürürken, babasını da ağır yaraladı.

Erzurum Gündem-Erzurum'da konkunç cinayet bugün meydana geldi. Aziziye ilçesine bağlı Dadaşkent semtinde bir kişi anne ve babasına bıçakla saldırdı. Anne hayatını kaybederken, babanın ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldı.

 

Alınan bilgilere göre, A.Y. K isimli kişi baba ve annesiyle bilinmeyen bir nedenle tartıştı. Tartışma sırasında baba ve annesine bıçakla saldıran A.Y.K, annesini öldürürken, babasınıda ağır yaraladı. Baba olay yerine gelen ambulansala hastaneye kaldırılırken, saldırgan evladında yaralı olduğu öğrenildi.

 

Erzurum 'da Annesini öldürüp, babasını yaraladı
Erzurum'da birlikte yaşadığı annesini öldürüp, babasını ağır yaralayan Ahmet Yavuz Köşebent, yaralı olarak yakalanıp, hastaneye kaldırıldı. Erzurum Polisi olayın detaylarını paylaştı.

 

İşte Erzurum Polisinden yapılan açıklama:"13.04.2023 günü saat 10.00 sıralarında İlimiz Selçuklu Mahallesi Şehit Uzman Çavuş Kadir Kayveni Caddesi No:6/2 İç Kapı No:2 Aziziye/ ERZURUM sayılı adreste yaralama konusu anonsu üzerine ekiplerimiz bahse konu adrese ivedilikle geçmiş, yapılan mülakatta konunun kimlik bilgilerine göre Serpil K.(Anne)(58), Nevzat K.(baba)(62) ve çocukları olan Ahmet Yavuz K.(25) arasında gerçekleştiği, Ahmet Yavuz K. annesi olan Serpil K.’ yı uyuduğu sırada bıçak kullanmak suretiyle boğaz kısmından kesi suretiyle yaralayarak öldürdüğü, babası olan Nevzat K. durumu görüp oğluna müdahale etmek istemesi üzerine aralarında arbede çıktığı ve oğlu tarafından göğüs, koltuk altı ve karın bölgelerinden bıçak ile yaralandığı, boğuşma esnasında Ahmet Yavuz K. sol bilek, sağ avuç içi ve kafa kısmı sol tarafından kesi suretiyle yaralanmış olduğu anlaşılmış, yaralı Nevzat K. hayati tehlikesi bulunmakta ve hastanede tedavisine devam edilmekte, ilk bilgilere göre konuyu Ahmet Yavuz K.’ nın psikolojik sorunları sebebiyle gerçekleştirdiği anlaşılmış olup Cumhuriyet Savcısından alınan talimat doğrultusunda olayın şüphelisi Ahmet Yavuz K. gözaltına alınmış ve soruşturma kapsamında 14.04.2023 günü Cumhuriyet Başsavcılığı’ nda hazır edilecektir."

Yorum Yaz