Erzurum'da Altın Hırsızı Zanlı Yakalandı

Erzurum'da Altın Hırsızı Zanlı Yakalandı
Erzurum’da evden 200 bin TL değerinde ziynet eşyayı çalan zanlı, jandarma ekiplerince titiz çalışmaları sonucu yakalandı.

Erzurum Gündem-Erzurum'un Yakutiye İlçesi Altıntepe Mahallesinde, geçtiğimiz pazar günü H.P. isimli şahsa ait evden yaklaşık 200.000 TL değerinde ziynet eşyalarının çalınması üzerine Erzurum İl Jandarma Komutanlığı JASAT dedektifleri ve Yakutiye İlçe Jandarma Kkomutanlığının yapmış olduğu ısrarlı ve titiz çalışmalar neticesinde, olayı M.F.D. isimli şüphelinin gerçekleştirdiği tespit edildi. Şüphelinin ziynet eşyalarının bir kısmını satarak paraya çevirdiği, kalan ziynet eşyalarını ise evinde sakladığının tespit edildi. Şüpheli şahıs çalınan ziynet eşyaları ve nakde çevrilen ziynet eşyaları ile birlikte yakalanarak adli makamlara sevk edidi. Ele geçirilen ziynet eşyaları ve nakit para sahibine teslim edildi.

 

Yapılan açıklamada: "Erzurum İl Jandarma Komutanlığınca vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğinin sağlanması maksadıyla, ilgili mevzuatın verdiği yetki ve sorumluluk çerçevesinde emniyet ve asayiş görevlerinin yerine getirilmesine azim ve kararlılık ile devam edilmektedir." denildi. 

 

Yorum Yaz