BBP Erzurum'da Divan Toplantısı Yaptı

BBP Erzurum'da Divan Toplantısı Yaptı
BBP Erzurum ‘da İl Başkanlığı Genişletilmiş İl Divan Toplantısını Gerçekleştirdi.
BBP Erzurum'da Divan Toplantısı Yaptı

Erzurum Gündem-Saygı Duruşu ve İstiklal Marşıyla başlanan program, BBP Genel Başkan Yardımcısı Uğur Bulut’un ve  BBP Erzurum İl Başkanı Ahmet Eşref Yılmaz’ın konuşmalarıyla gerçekleşti . Rozet takımının ardından basına kapalı olarak devam etti.

 

Toplantının basına açık bölümünde ülke siyaseti ve ekonomi üzerine konuşan BBP Genel Başkan Yardımcısı Uğur Bulut “Son günlerde yukarı doğru ivme kazanan döviz kuruna yapılan müdahalenin yerinde olduğunu ve bununla da kalmayıp döviz kurunun aşağı yönde eğilimi ile birlikte piyasalarında bu etkiyi görmesi gerekir. Az alana çok çok alana az olacak şekilde  maaş düzenlemesi, benzinden, doğalgaza, elektriğe kadar gelen zamların vatandaşımız için yeniden güncellenmesi gerekir” ifadelerini kullandı.

 

Sözlerine şöyle devam eden Bulut “Bizler Büyük Birlik Partisi olarak her daim şartlar ne olursa olsun asla şartların sıkıntısı üzerinden siyaset yapmayacağız.” dedi.

 

Toplantıda konuşan İl Başkanı Ahmet Eşref Yılmaz , Büyük Birlik Partisi kadrolarının bir önceki seçimde oy oranını yüzde 2200  artıran tek parti olduğunu ve bu rakamların da yüksek seçim kurulundan alınan rakamlar olduğunu söyledi. "Milliyetçi bir partiyiz ama milletine ihanet eden bir parti değiliz. Devletçi bir partiyiz ama ödlek devletçilerden değiliz”diyerek sözlerine şöyle devam etti. 

 

‘Bütün Erzurum'u kalkındıracak bir projemiz var tamamlandıktan sonra valimize sunacağız  ve bunun yanı sıra bizce kış turizmi doğru kullanılmıyor, bununla ilgilide bir  projemiz var hazır olduğunda gerekli birimlerle paylaşacağız, milletimizin manevi değerlerine hizmet edeceğiz.’dedi. 

 

Genişletilmiş İl Divan Toplantısı BBP Erzurum İl yönetiminin ve ilçe teşkilatlarının katılımlarıyla gerçekleşti.

 

Yorum Yaz