Atatürk Üniversitesi Öğrencisi Hasan Koçak O Ses Türkiye Birincisi

Atatürk Üniversitesi Öğrencisi Hasan Koçak O Ses Türkiye Birincisi
TV8 ekranlarının sevilen yarışma programlarından biri olan O Ses Türkiye'de 2022 yılı şampiyonu, Atatürk Üniversitesi Müzik Öğretmenliği bölümünü okuyan Hasan Koçak (23) oldu.

Erzurum Gündem-TV8'nin en çok izlenen yarışma programlarından biri olan O Ses Türkiye'ye 2016 yılından beri sürekli başvuran ve ilk kez bu yıl yarışmaya katılmaya hak kazanan Atatürk Üniversitesi Müzik Öğretmenliği bölümü öğrencisi Artvinli Hasan Koçak (23) birinci oldu.

 

"YOLUN AÇIK OLSUN HASAN"
Atatürk Üniversitesi Rektörü Ömer Çomaklı resmi sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımda, "O Ses Türkiye yarışmasında rakiplerini eleyerek 1. olan ve bizleri gururlandıran Üniversitemiz Müzik Öğretmenliği Bölümü öğrencisi Hasan Koçak'ı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum. Yolun açık olsun Hasan." ifadesini kullandı.

 

Atatürk Üniversitesi ise resmi sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımda, "Atatürk Üniversitesi ailesi olarak "O Ses Türkiye" yarışmasında birinci olan öğrencimiz Hasan Koçak'ı tebrik eder, başarılarının devamını dileriz." ifadesi kullanıldı. Haber: Devrim AKTÜRK

 

Yorum Yaz