SİYASET Haber Girişi : 17 Kasım 2021 01:58

Fatih Altaylı'dan Mustafa Ilıcalı'ya 'En çok siz konuştunuz'

Habertürk TV'de yayınlanan Teke Tek programında konuşmak için söz isteyen konuk Mustafa Ilıcalı'ya patlayan Fatih Altaylı "Hocam en çok siz konuştunuz, kendinizi acındırmayın" dedi.
Fatih Altaylı'dan Mustafa Ilıcalı'ya 'En çok siz konuştunuz'

Erzurum Gündem-Habertürk TV'de yayınlanan Fatih Altaylı'nın moderatörlüğündeki Teke Tek programının bu akşamki konukları Prof. Dr. Mustafa Ilıcalı, Prof. Dr. Uğur Emek ve Twitch yayıncısı Jahrein idi.

 

Yap-işlet-devlet projelerinin nasıl gerçekleştirilmesi gerektiğinin tartışıldığı programda, Fatih Altaylı ile Prof. Dr. Mustafa Ilıcalı arasında gergin anlar yaşandı.

 

"HOCAM EN ÇOK SİZ KONUŞTUNUZ, KENDİNİZİ ACINDIRMAYIN"
Konuşmak için söz isteyen Mustafa Ilıcalı'ya sinirlenen Fatih Altaylı, şu ifadeleri kullandı: "Hocam en çok siz konuştunuz. Cümleme izin verirmisiniz diyerek kendinizi acındırmayın ne olur, Allah aşkına ya. Yani öyle bir hale getiriyorsunuz ki işi, ben şöyle zannediyorum 'Ya ben Mustafa Hoca'ya haksızlık mı ediyorum' ya da bizi dinleyenler 'Ya bunlar o adamı ketenpereyi mi getiriyor' diye düşünüyor."

 

Kaynak: Ensonhaber

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.