EKONOMİ Haber Girişi : 04 Kasım 2021 04:05

ESOB Başkanı Fırat: ‘Erzurum’da ESOB’a Kayıtlı 17 Bin Üye Var’

Erzurum Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ESOB) Başkanı Rasim Fırat, odalar birliği ve Erzurum Esnafı hakkında genel değerlendirmelerde bulundu.
ESOB Başkanı Fırat: ‘Erzurum’da ESOB’a Kayıtlı 17 Bin Üye Var’

Erzurum Gündem / ÖZEL HABER- Son olarak 2018 yılında düzenlenen Oda ve Birlik seçimlerinde yine güven tazeleyerek 5’inci dönemde de Oda ve Birlik Başkanı olarak Meslek Kuruluşlarımızı temsil etmeye devam ESOB Başkanı Rasim Fırat, Erzurum Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği hakkında genel değerlendirmelerde bulunarak aynı zaman Erzurum Esnafı ile ilgili genel değerlendirmelerde bulundu. ESOB’a bağlı Erzurum’da 38 tane meslek odasının olduğunu dile getiren Fırat, bu meslek odalarının 15 tanesi İlçelerde 23 tanesi ise Erzurum merkezde bulunduğunu söyledi.  Toplamda Erzurum geneli ESOB’a katılı 17 bin üyenin bulunduğunu dile getiren Rasim Fırat bu üyelere hizmet verdiklerini, aslında ESOB olarak hükümetle esnaf arasında bir köprü görevi gördüklerini dile getirdi.

Erzurum Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ESOB) Başkanı Rasim Fırat, Erzurum esnafının son durumu hakkında bilgiler aktardı.

 

HABERİN DEVAMINI AŞAĞIDAKİ VİDEODAN İZLEYEBİLİRSİNİZ
 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.