ERZURUM Haber Girişi : 27 Eylül 2021 02:14

Erzurum’da Rent a Car Sektöründe Kalite Arttı

Erzurum’da araç kiralama sektörü hakkında bilgiler veren Mehmet Keremoğlu, sektör hakkında olumlu olumsuz konularda görüşlerde bulundu.
Erzurum’da Rent a Car Sektöründe Kalite Arttı

Erzurum Gündem-Erzurum’da yaklaşık 7 yıldır oto kiralama sektöründe bulunan Mehmet Keremoğlu, Erzurum’da ki oto kiralama sektörünün özellikle son yıllarda kalitesinin daha çok arttığını vurguladı. Pandemi döneminde sektörde biraz sıkıntılarının yaşandığını dile getiren Keremoğlu, Erzurum Valilisinin, Erzurum Emniyet Müdürlüğü’nün ve Erzurum Belediyesinin desteklerini gördüklerini söyledi.

 

Oto kiralama işinin aslında zor bir meslek olduğunu anlatan Keremoğlu oto kiralama sahibi Mehmet Keremoğlu; “Oto kiralama işi aslında zor bir meslek, kurumsal firmalar için belki kolay olabilir ama bizim için daha zor, eskiden kaçakçılar ve uyuşturucu işinde olanlar oto kiralamaları kullanmaya çalışıyorlardı, ama Emniyet Kiralık Araç Bildirim Sistemi (Kabis) çıktıktan sonra biz biraz daha rahatladık.” Dedi.

 

SÖYLEŞİNİN TAMAMINI İZLEMEMEK İSTİYORSANIZ AŞAĞIDAKİ VİDEODAN ULAŞABİLİRSİNİZ. 
 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.