SİYASET Haber Girişi : 25 Eylül 2021 21:45

Erzurum CHP İl Başkanı Suat Dülger Oldu

Cumhuriyet Halk Partisi Erzurum İl Başkanı Suat Dülger oldu.

Erzurum Gündem-Cumhuriyet Halk Partisi Erzurum İl Başkanı Suat Dülger getirildi. 

Geçtiğimiz perşembe günü İl Başkanlığı görevini devralan Dülger şu açıklamalarda bulundu: "Sevgili dostlar Cumhuriyet Halk Partisi Erzurum İl Başkanı olarak görevlendirilmiş bulunuyorum. Öncelikle Mustafa Kemal Atatürk’ün kurucusu olduğu partide ve Cumhuriyetin kuruluşuna öncülük etmiş, Erzurum Kongresine ev sahipliği yapmış olan Erzurum Şehrinde İl Başkanı olmak onuruna eriştiğim için çok mutluyum. Allah utandırmasın. Benden önce Başkanlık yapan Sayın Bülent Oğuz Bey’e çalışmaları için teşekkür ederim. İl yönetiminin saygın ve sevgili üyeleri ile bu görevi üstlendik ve başaracağımıza inanıyorum. Bu süreçte başta Atatürk İlkeleri, Türk Milleti’nin değerleri, Ülkenin bölünmez bütünlüğü, hukuk ve demokrasi temel ilkelerimiz olacaktır. Din, dil, ırk, mezhep ayrımı yapmadan tüm yurttaşlarımıza eşit hizmet vereceğimizin sözünü veriyoruz. Tüm kamuoyuna sevgi ve saygılarımla."

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.
  • Vertigo Toureg 29 Eylül 2021 00:21

    Değerli okurumuz yorumunuz onaylanmamıştır. Bunun birden fazla nedeni olabilir. Lütfen yorumlarınızda küfür, hakaret, aşağılayıcı bir ifade, kanıtlanmamış bir iddiaya yer vermeyiniz. Unutmayınız ki bu uygulamamız adli soruşturmalar karşısında sizi de korumayı amaçlamaktadır. İlginiz için teşekkürler.