ERZURUM Haber Girişi : 29 Aralık 2021 01:30

Emre Koç’tan Onur Sağsöz’e Cevap!

Erzurum Ajans Yayın Yönetmeni ve Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Onur Sağsöz’ün Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanı Emre Koç’un görevden alındığı iddialarına Emre Koç cevap verdi. 

Erzurum Gündem-Erzurum Ajans internet sitesinde yazı işleri müdürü Onur Sağsöz’ün Erzurum Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanı Emre Koç’un görevden alınacağına iddialarına dair cevap gecikmedi.

 

Emre Koç Onur, Sağsöz’ün kaleme aldığı iddialara sosyal medya hesabı üzerinden cevap verdi. Koç verdiği cevapta şu ifadeleri kullandı: “Sayın Sağsöz… Şahsım ile İlgili açık bir iddiada bulunduğunuz için cevap verme hakkımı sosyal medya aracılığı ile kullanıyorum. Benim görevden alınmak üzere olduğum yönündeki beyanınızı neye dayandırdığınızı anlayamasam da devletimizin adil bir devlet olduğunu kendinizde dile getirmişsiniz. Ben yaklaşık 1 yıldır devam ettirdiğim Daire Başkanlığı görevimi ne kadar daha yapacağım, bana güvenip bu koltuğa oturtan Sayın Başkanımızın takdiridir. Sayın Başkanımız, istediği her an görevimize son verir veya farklı bir göreve verebilir. Burada sizin ettiğiniz konularla ilgili hukuk zemininde her türlü soruşturmaya hazır olduğumu bildiriyorum. Bir takım spekülasyonlar ile şehrimizin kalkınması için gece gündüz çalışan Erzurum Büyükşehir Belediyesi ailesini zan altına bırakmak, gündemi olmayan şeylerle meşgul etmek şehir sevdası değil bir kindarlığın tezahürüdür. Son olarak geldiğimiz her görevi layıkıyla yerine getirmek için çalıştık. Ne kadar başarılı olabildiğimiz Başkanımızın takdirindedir. Hiçbir şekilde bu koltuklardan vazgeçme gibi bir korkumuz olmadı. Devletimizin adil düzeni işlemektedir. Vicdanın adaleti de mahşerde”
 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.