SİYASET Haber Girişi : 10 Ekim 2021 12:02

Binali Yıldırım Erzurum'a Geliyor!

AK Parti Genel Başkan Vekili ve son Başbakan Binali Yıldırım, Ak Parti Erzurum İl Danışma Meclisi toplantısına katılmak üzere yarın Erzurum'a Geliyor.

Erzurum Gündem-AK Parti İl Başkanlığı’nca düzenlenen “Genişletilmiş İl Danışma Meclis Toplantısı" yarın Erzurum'da gerçekleştirilecek.

 

AK Parti Genel Başkan Vekili Binali Yıldırım 11 Ekim 2021 Cumartesi günü Ak Parti Erzurum İl Danışma Meclisi toplantısına katılacak.

 

İbrahim Erkal Kültür ve Sanat Merkezinde yarın saat 18:00'da gerçekleştirilecek olan AK Parti İl Danışma Meclisi Toplantısı'na İl Başkanı Mehmet Emin Öz Tüm Teşkilatları davet etti.

 

Geleceğe umutla bakmayı sağlayacak yeni politikalar geliştirmeye ve sürdürmeye devam ettiklerini belirten AK Parti Erzurum İl Başkanı Mehmet Emin Öz, “2023 hedefleri odağında devam eden hizmet yürüyüşümüzü değerlendirmek ve halkımızın beklentilerine en iyi cevabı verebilmek gayesiyle gerçekleştireceğimiz Genişletilmiş İl Danışma toplantımızı 11 Ekim 2021 Pazartesi günü İbrahim Erkal Kültür ve Sanat Merkezi’nde yapacağız. Toplantımıza AK Parti Genel Başkan Vekilimiz Sayın Binali Yıldırım da teşrif edecekler. Tüm teşkilat mensuplarımızla birlikte sahadaki varlığımızı daha da artırarak, 2023 seçimlerine kararlı şekilde hazırlanacağız. Milletimizin gönlünde yer eden partimizin hizmet çıtasını daha yükseğe çıkartmak için tüm unsurlarımızla birlikte çalışmaya devam edeceğiz. Cumhurbaşkanımızın önümüze koyduğu hedeflerden sapmadan halkımızın geleceğine umutla bakmasını sağlayacak her türlü konuda yeni politikalar geliştirmeye ve her türlü algıya rağmen hizmet siyaseti üretmeye devam edeceğiz.” dedi.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.