ERZURUM Haber Girişi : 20 Kasım 2021 12:31

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül Deprem Bölgesinde

Erzurum’un Köprüköy ilçesinde meydana gelen 5.1 büyüklüğündeki depremin ardından Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Erzurum'a gelerek incelemelerde bulundu.

Erzurum Gündem-Erzurum'da merkez üssü Köprüköy ilçesi olan 5,1 büyüklüğündeki depremden etkilenen Köprüköy ilçesine bağlı Topçu köyünde incelemelerde bulunan Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, “Çok Şükür can baybımız yok. İlk dakikadan ihtibaren hükümetimiz, devletimiz tüm imkanlarıyla seferber oldu. Ve Valiliğimiz, AFAD'ımız, Sağlık Bakanlığımız, Çevre Şehircilik Bakanlığımız, Büyükşehir Belediyemiz ve ilgili tüm kurumlar tüm ihtiyaçları yerinde tespit etmek üzere seferber oldular. Ve az önce vatandaşlarıımza da hem Cumhurbaşkanımızın geçmiş olsun dileklerini ilettik hem ihtiyaçlarını yerinde görmek üzere ziyaret ettik. Sabaha kadar tüm ekiplerimiz canla başka çalıştılar, çadırlar kuruldu, hasarlar tespit edildi ve en kısa zamanda her zaman olduğu gibi bu felaket sonrasında da tüm hasarlar tepit edildi zararların hepsi giderilecektir. " açıklamlarında bulundu.

 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.