THY'den kovulan hostesin video klibi

Erzurum Gündem-Türk Hava Yolları’nda 6 yıldan bu yana görev yapan kabin memuru Z.Ş., fotomodellik yaptı, verdiği pozlar nedeniyle de THY’deki işinden oldu.

2009 yılından bu yana Türk Hava Yolları’nda kabin memuru olarak görev yapan 128. dönem Z.Ş., fotomodellik yapınca işini kaybetti. 

 

THY hostesi bu pozlar yüzünden işinden oldu

 

AirportHaber'in haberine göre kabin memurluğunun yanı sıra profesyonel olarak modellik yapan Z.Ş., verdiği birbirinden cüretkar pozları sebebiyle THY yönetiminin tepkisini çekti. Son olarak İtalya 'da bir dergiye kapak olan Z.Ş., kabin memurluğu ile birlikte modellik de yapmak isteyince THY tarafından işten çıkarıldı.

THY bir süre önce sosyal medyada yapılan paylaşımlarla ilgili olarak çalışanların dikkatli olması ve uygunsuz içerikli paylaşımlarda bulunanlar hakkında idari soruşturma başlatacağını duyurmuştu.

Verdiği pozlar nedeniyle işinden olan Z.Ş., ülkemizde ise 'Oyun Bitti' gurubunun 'Herkes Kolay Para Peşinde' isimli klibinde de bikini ile rol almış. İşte THY'den kovulan güzel hostesin o klibi ve dergiye verdiği bazı pozları... 

THY hostesi bu pozlar yüzünden işinden oldu

 

THY hostesi bu pozlar yüzünden işinden oldu

Kaynak: (Tvhaber.com)


 4100 defa izlenmiştir.
erzurumgundem.com
HASANSOFT Haber Sistemi