Başkent’te film sahnelerini aratmayan çatışma

21 Ekim 2017 Cumartesi , 00:31
0 Yorum

Başkent’te aralarında husumet bulunan şahsı silahla yaralayan saldırgan, saklandığı evde polisle uzun namlulu makineli silah, pompalı tüfek ve tabanca ile çatıştı. Özel Harekat polislerinin sevk edildiği olayda saldırgan ölü olarak ele geçirildi.

 lay, saat 18.00 sıralarında eski CHP Genel Başkanı ve CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal’ın tedavi gördüğü Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi İbn-i Sina Hastanesi karşısında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Hüseyin Gök isimli saldırgan, aralarında husumet bulunan B.H.'yi oturduğu evden ateş ederek silahla yaraladı. Vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine çok sayıda polis ve sağlık ekipleri sevk edildi.

Saldırgan 3 farklı silah ile çatıştı

Olay yerine gelen polis, saldırgana “teslim ol” çağrısında bulundu. Uyarıları dikkate almayan saldırganın polislere silahla ateş etmesi üzerine takviye ekip istenildi. Evinde bulundurduğu uzun namlulu makineli silah, pompalı tüfek ve tabanca ile polislere ateş eden Gök’ün etkisiz hale getirilmesi için film sahnelerini aratmayan operasyon düzenlendi. Bir ekip pencereden eve girerken, bir ekip de kapıyı taşla kırarak eve girmeye çalıştı. Öte yandan saldırganın ateş ettiği pencereye çevredekilerin taş attığı görüldü.

 


Kaynak:
SON HABERLER
YAZARLAR
erzurumgundem.com
HASANSOFT Haber Sistemi