APS’nin başarılı öğrencileri Erzurum’u gezdi

31 Ocak 2018 Çarşamba , 22:38
0 Yorum

Ankara APS’nin başarılı öğrencileri, ‘Kış Sporlarını Tanıtım Projesi’ kapsamında sömestr tatilinde Erzurum’u gezdiler. GHSİM İl Müdürü Fuat Taşkesenligil, başarılı öğrencilere hediye verdi.

 ERZURUM GÜNDEM - Ankara APS’nin başarılı öğrencileri, ‘Kış Sporlarını Tanıtım Projesi’ kapsamında sömestr tatilinde Erzurum’u gezdiler. GHSİM İl Müdürü Fuat Taşkesenligil, başarılı öğrencilere hediye verdi. 
Erzurum Sömestr tatilinde Başkent Ankaralı öğrencileri ağırladı. Ankara Aile sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’nün başarılı öğrenciler için düzenlemiş olduğu ‘Kış Sporlarını Tanıtım Projesi’ kapsamında Erzurum’a gelen APS öğrencileri Erzurum’u gezerek, kış ve buz sporları tesislerini tanıdı.
Palandöken Kayak Merkezi’ni de gezen Başkent Ankaralı öğrenciler, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nü de ziyaret etti. İl Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleşen ziyarette Ankara APS’de barınan öğrencilere yakın bir ilgi göstererek, onlarla samimimi bir ortamda hasbihal etti. Taşkesenligil, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Ankara’dan gelen minik öğrencilere hediye verdi.


Kaynak:
SON HABERLER
YAZARLAR
erzurumgundem.com
HASANSOFT Haber Sistemi