Kılıçdaroğlu'nun iddialarıyla ilgili açıklama

30 Kasım 2017 Perşembe , 18:59
0 Yorum

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun iddialarına ilişkin, “Kimin elinde hangi belge varsa, kim neyi biliyorsa, hangi sızıntıdan besleniyorsa cumhuriyet savcılıklarına bildirmekle mükelleftir” dedi.

 MHP lideri Bahçeli yaptığı yazılı açıklamada, “İçinden geçtiğimiz şu günkü puslu ortamda, Türkiye’nin çok yönlü, çok boyutlu ve eş zamanlı bir şekilde köşeye sıkışması, nefes alamaz hale gelmesi hedeflenmektedir. Bu durum gizlenemeyecek kadar açık bir gerçektir. Ülkemizin saygınlığını, onurunu, prestij ve haysiyetini hiçe sayan, aynı zamanda iç ve dış ayakları gün yüzüne çıkmış şiddetli bir operasyon devamlı tahkim ve icra edilmektedir” uyarısını yaptı.

“Bir yandan İranlı şarlatanın sanık mertebesinden tanık seviyesine kaydırıldığı ABD’deki yargı süreci devam ederken, diğer yandan Türk siyasetini zora sokan, kutuplaşmayı teşvik eden, anlaşmazlıkları derinleştiren gelişmeler yaşanmaktadır” diyen Bahçeli açıklamasını şöyle sürdürdü:


Kaynak:
SON HABERLER
YAZARLAR
erzurumgundem.com
HASANSOFT Haber Sistemi